Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: DmaxTeknoloji
145.626,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 145626.00 DELL PRECİSİON M7770 XCTOP7770EMEA_VP-3 İ9-12950HX 32GB 512GB SSD 16GB RTX3080Ti 17.3" W10PROSatıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
145.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 145999.00 Dell Precision M7770 I9-12950HX Vpro 32GB 512GB SSD 16GB Rtx 3080TI 17.3 Windows 10 Pro XCTOP7770EMEA_VP-3Satıcı: DmaxTeknoloji
150.480,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 150490 Dell Mobil M7770 Xctop7770emea-Vp3 I9-12950Hx 32G 1X512g M2 Rtx3080tı 16G 17 W1Satıcı: AYAZ TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ
170.754,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 170754.00 Dell Mobıl M7770 XCTOP7770EMEA-VP3 I9-12950HX 32G 1X512G M2 RTX3080TI 16G 17 W1Satıcı: Ayaz Teknoloji
178.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
5 178509 DELL PRECİSİON M7770 XCTOP7770EMEA_VP-3 İ9-12950HX 32GB 512GB SSD 16GB RTX3080Ti 17.3" W10PROSatıcı: azomik
195.451,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 195451.80