Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Vesmark
179.499,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
1 179499.05 Dell Precision M7780 i9-13950HX 32GB 512GB SSD 16GB RTX5000 17 Windows 11 Pro XCTOP7780EMEA-VP-2Satıcı: Ebrar Bilgisayar
181.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 181179.00 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA-VP2 i9-13950HX 32GB 512SSD RTX5000 17.3\" FullHD W11P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
192.146,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 192156 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA-VP2 i9-13950HX 32GB 512SSD RTX5000 17.3 FullHD W11P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
194.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
4 194499.00 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA-VP2 i9-13950HX 32GB 512SSD RTX5000 17.3" FullHD W11P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
195.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 195349.00 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA_VP-2 i9-13950HX 32 GB 512 GB SSD RTX5000 17" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: onlinealisverisyap
197.104,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 197104.13 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA-VP2 i9-13950HX 32 GB 512ssd RTX5000 17.3" W11P FHD Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
201.239,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 201239.00 Dell Precision M7780 XCTOP7780EMEA-VP2 I9-13950HX 32GB 512SSD RTX5000 17.3" Fullhd W11P Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
203.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 203409