Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
38 dk önceki fiyat
1 108285.13 Dell Precision M7670 XCTOP7670EMEA-VP-1A4 i7-12850HX 16GB 512SSD+1TBSSD A2000 16" FullHD+ W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
108.478,00 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
2 108488 Dell Precision M7670 XCTOP7670EMEA-VP-1A4 i7-12850HX 16GB 512SSD+1TBSSD A2000 16" FullHD+ W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
109.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 109099.00 Dell Precision M7670 XCTOP7670EMEA-VP-1A4 i7-12850HX 16 GB 512 GB SSD+1 TB SSD A2000 16" W10P FHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
110.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
4 110799.00 Dell Precision M7670 XCTOP7670EMEA-VP-1A4 I7-12850HX 16GB 512SSD+1TBSSD A2000 16" Fullhd+ W10P Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
116.999,00 TL + Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
5 117009