Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
101.746,00 TL + Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
1 101756 Dell Precision M7670 XCTOPM7670EMEA02 i9-12950HX 16GB 512SSD A2000 16" FullHD+ W10P Taşınabilir İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
104.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
2 104099.00 Dell Precision M7670 XCTOPM7670EMEA02 i9-12950HX 16 GB 512 GB SSD A2000 16" W10P FHD+ Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
105.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
3 105699.00 Dell Precision M7670 Xctopm7670Emea02 Intel Core i9-12950HX 16" 16 GB RAM 512 GB SSD A2000 Fhd+ W10 Pro Taşınabilir BilgisayarSatıcı: Teknoraks
108.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 108099.00 Dell Precision M7670 XCTOPM7670EMEA02 I9-12950HX 16GB 512SSD A2000 16" Fullhd+ W10P Taşınabilir Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
109.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 109709