Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
178.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
1 178229.00 Dell Precision M7680 I9-13950HX 32GB 512GB SSD 16GB RTX5000 16 Windows 11 Pro XCTOP7680EMEA-VP-2Satıcı: Ebrar Bilgisayar
186.619,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
2 186629 Dell Precision M7680 Xctop7680emea_vp2 İ9-13950Hx 32Gb 512Ssd A5000 16" Fullhd+ W11p Dizustu Is IstasyonuSatıcı: Teknoraks
188.253,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
3 188253.18 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2 i9-13950HX 32GB 512SSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
195.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
4 195399.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2 i9-13950HX 32 GB 512 GB SSD A5000 16" W11P Dizüstü BilgisayarSatıcı: teknoraks
200.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 200099.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2 I9-13950HX 32GB 512SSD A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
203.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
6 203409