Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
193.897,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
1 193897.98 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A1 i9-13950HX 32GB 1TBSSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
194.262,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 194272 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A1 i9-13950HX 32GB 1TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
201.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 201399.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A1 i9-13950HX 32GB 1TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İsSatıcı: Teknoraks
202.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
4 202699.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A1 i9-13950HX 32 GB 1 TB SSD A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
206.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 206199.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A1 I9-13950HX 32GB 1tbssd A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
209.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
6 209509