Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
207.633,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 207633.58 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A11 i9-13950HX 64GB 2TBSSD+2TBSSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
208.110,00 TL + Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
2 208120 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A11 i9-13950HX 64GB 2TBSSD+2TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
215.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 215999.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A11 i9-13950HX 64 GB 2 TB + 2 TB SSD A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
220.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 220899.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A11 I9-13950HX 64GB 2tbssd+2tbssd A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
224.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 224409