Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
196.814,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
1 196814.42 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A4 i9-13950HX 32GB 1TBSSD+1TBSSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
197.147,00 TL + Kargo Siteye Git ❯50 dk önceki fiyat
2 197157 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A4 i9-13950HX 32GB 1TBSSD+1TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
204.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
3 204499.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A4 i9-13950HX 32 GB 1 TB + 1 TB SSD A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
209.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 209299.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A4 I9-13950HX 32GB 1tbssd+1tbssd A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
212.699,00 TL + Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 212709