Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
202.176,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
1 202176.98 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A5 i9-13950HX 32GB 2TBSSD+2TBSSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
202.533,00 TL + Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
2 202543 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A5 i9-13950HX 32GB 2TBSSD+2TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
210.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 210199.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A5 i9-13950HX 32 GB 2 TB + 2 TB SSD 6 GB A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
215.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
4 215099.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A5 I9-13950HX 32GB 2tbssd+2tbssd A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
218.499,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
5 218509