Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
202.176,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 202176.98 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A8 i9-13950HX 64GB 2TBSSD A5000 16\" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
202.533,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 202543 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A8 i9-13950HX 64GB 2TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
210.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 210099.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A8 i9-13950HX 64 GB 2 TB SSD 16 GB A5000 16" W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
215.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 215099.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A8 I9-13950HX 64GB 2tbssd A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
218.399,00 TL + Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
5 218409