Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknoraks
218.208,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 218218 Dell Precision M7680 Xctop7680emea_vp2a9 İ9-13950Hx 64Gb 4Tb A5000 16" Fullhd+ W11p Dizustu Is IstasyonuSatıcı: Teknoraks
221.651,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
2 221651.54 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A9 i9-13950HX 64GB 4TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: Teknoraks
226.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 226799.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A9 i9-13950HX 64GB 4TBSSD A5000 16" FullHD+ W11P Dizüstü İş İsSatıcı: Teknoraks
227.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 227699.00 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA_VP2A9 I9-13950HX 64GB 4tb A5000 16" Fullhd+ W11P Dizüstü Iş IstasyonuSatıcı: teknoraks
231.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
5 231209 Dell Precision M7680 XCTOP7680EMEA-VP2A9 i9-13950HX 64 GB 4 TB 16 GB A5000 16"W11P FHD Dizüstü İş İstasyonuSatıcı: teknoraks
231.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 231799.00