Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 14 PC14250 (16GB RAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Fiyatları

Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

45.132,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 45132.34
Dell Pro 14 PC14250-C5165UBU-1TB Core 5 120U 16 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

46.500,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 46500.86
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

46.635,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

3 46635.84
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 16 Gb Ram 1 Tb Ssd Freedos Pc14250-C5165ubu F9

Satıcı: KUANTUM SANAL

47.231,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 47231.60
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16GB 1tb SSD 14 Fhd+ Freedos - 1 TB - 16 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

47.490,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 47490.24
Dell Pro 14 Bto113_pc14250_w001 Ultra5 235U 16Gb 1Tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

47.494,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 47494.60
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F9

Satıcı: KUANTUMSANAL

47.594,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 47594.72
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS

Satıcı: EbrarBilgisayar

47.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 47709
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F9

Satıcı: KUANTUM

48.677,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 48677.43
Dell Pro 14 BTO113-PC14250-EMEA-U-1TB Ultra 5 235U 16 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

49.278,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 49278.37
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W001 Ultra5 235U 16GB 1TBSSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

50.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 51009
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB Ram 1 Tb SSD Freedos PC14250-C5165UBU F9

Satıcı: Kuantum

51.239,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 51239.40
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

57.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 57889.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS

Satıcı: EbrarBilgisayar

58.429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 58439

Dell Pro 14 PC14250 (16GB RAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 14 PC14250 (16GB RAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 14 PC14250 (16GB RAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313.70 mm
• Derinlik 225.3 mm
• Kalınlık 20.37 mm
• Ağırlık 1.35 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 7
• İşlemci Modeli Intel Core 7 150U
• İşlemci Temel Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.20 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 4.00 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 1 x 16 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.0 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Dual Mic FHD 1080p IR 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.3 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Display Port 1.4 Intel Quick Sync Video OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Pro 14 PC14250 (16GB RAM/1TBSSD/FDOS) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.