Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 16 Gb Ram 2 Tb Ssd Freedos Pc14250-C5165ubu F11
Satıcı: KUANTUM SANAL
50.818,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 50818.80
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB RAM 2 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F11 Satıcı: KUANTUMSANAL
51.209,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 51209.51
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB RAM 2 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F11 Satıcı: KUANTUM
52.374,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 52374.45
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 16 GB Ram 2 Tb SSD Freedos PC14250-C5165UBU F11
Satıcı: Kuantum
55.131,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 55131.00
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F11 Ultra 5 235U 16 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
55.693,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 55693.31
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 5 235U 16 Gb Ram 2 Tb Ssd 14 Fhd+ Freedos Bto113-Pc14250 F11
Satıcı: KUANTUM SANAL
57.096,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
6 57096.40
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16 GB RAM 2 TB SSD 14 FHD+ FreeDOS BTO113-PC14250 F11 Satıcı: KUANTUMSANAL
57.535,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 57535.39
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16 GB Ram 2 Tb SSD 14 Fhd+ Freedos BTO113-PC14250 F11
Satıcı: Kuantum
61.941,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
8 61941.30
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-UBU-2TB Ultra 7 255U 16 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
67.998,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
9 67998.66
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 2TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
68.649,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
10 68649.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 2TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
69.109,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önce
11 69119
Dell Pro14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 2TB SSD 14" WUXGA IPS FDOS Dizüstü Bilgisayar & PER4 Çanta Satıcı: Per4mancex
69.161,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
12 69171.01
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK