Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 BTO113-PC14250-EMEA-U-321 Ultra 5 235U 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
58.026,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 58026.01
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F21 Ultra 5 235U 32 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
58.609,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
2 58609.19
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F21 Satıcı: KUANTUMSANAL
59.041,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 59041.55
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: KUANTUMSANAL
59.945,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
4 59945.25
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F21 Satıcı: KUANTUM
60.384,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
5 60384.66
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Freedos - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Kuantum
61.954,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 61954.27
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W003 Ultra5 235U 32GB 1TBSSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
62.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
7 62309
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB Ram 1 Tb SSD Freedos PC14250-C5165UBU F21
Satıcı: Kuantum
63.562,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
8 63562.80
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
9 66829.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
67.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
10 67349
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
67.929,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 67929.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
69.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
12 69169
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK