Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 14 PC14250 (32GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyatları

Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 32 Gb Ram 1 Tb Ssd Windows 11 Pro Pc14250-C5165ubu F22

Satıcı: KUANTUM SANAL

61.580,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 61580.40
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W003 Ultra7 235U 32GB 1TBSSD 14" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

61.977,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 61977.81
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F22

Satıcı: KUANTUMSANAL

62.053,87 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 62053.87
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro - 1 TB - 32 GB

Satıcı: INTERLAND BILISIM

62.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 62999.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO010

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

63.458,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 63458.79
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 1 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F22

Satıcı: KUANTUM

63.465,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 63465.51
Dell Pro 14 PC14250-BTO010-WP-321 i5-120U 32 GB 1 TB SSD 14" W11P FHD+ Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

64.739,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 64739.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO010 - 1 TB - 32 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

66.776,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 66776.64
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 32Gb 1Tb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Bto010

Satıcı: EbrarBilgisayar

68.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 68319.00

Dell Pro 14 PC14250 (32GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 14 PC14250 (32GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 14 PC14250 (32GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313.70 mm
• Derinlik 225.3 mm
• Kalınlık 20.37 mm
• Ağırlık 1.35 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.0 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Dual Mic FHD 1080p IR 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Pro 14 PC14250 (32GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.