Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 2 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F24 Satıcı: KUANTUMSANAL
65.066,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
1 65066.20
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB RAM 2 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F24 Satıcı: KUANTUM
66.546,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 66546.36
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F24 Ultra 5 235U 32 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
67.356,83 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 67356.83
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32 GB RAM 2 TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO113-PC14250 F24 Satıcı: KUANTUMSANAL
69.584,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 69584.68
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 32 GB Ram 2 Tb SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F24
Satıcı: Kuantum
70.048,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 70048.80
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-WP-KN24 Ultra 7 255U 32 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
73.771,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 73771.76
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 32 GB Ram 2 Tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO113-PC14250 F24
Satıcı: Kuantum
74.913,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
7 74913.30
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32 GB Ram 2 Tb SSD 14" Fhd+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-UBU KN24 Satıcı: KUANTUM
77.945,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
8 77945.51
Dell Pro14 PC14250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 14" WUXGA IPS W11P Dizüstü Bilgisayar & PER4 Çanta Satıcı: Per4mancex
85.345,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
9 85355.11
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
86.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
10 86759
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK