Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Bto113_pc14250_w006 Ultra5 235U 64Gb 1Tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
75.609,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
1 75609.70
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F39 Ultra 5 235U 64 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
76.687,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 76687.64
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 5 235U 64 Gb Ram 1 Tb Ssd 14 Fhd+ Freedos Bto113-Pc14250 F39
Satıcı: KUANTUM SANAL
78.619,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 78619.70
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 64 GB RAM 1 TB SSD 14 FHD+ FreeDOS BTO113-PC14250 F39 Satıcı: KUANTUMSANAL
79.224,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 79224.12
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W006 Ultra5 235U 64GB 1TBSSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
79.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 79509
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F39 Satıcı: KUANTUMSANAL
79.525,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 79525.35
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-UBU-641 Ultra 7 255U 64 GB 1 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EK_AY
79.900,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
7 79900.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 1 TB SSD FreeDOS PC14250-C5165UBU F39 Satıcı: KUANTUM
81.334,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 81334.44
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W006 Ultra5 235U 64GB 1TBSSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 64 GB
Satıcı: teknoraks
81.589,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
9 81589.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
83.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
10 83829.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64GB 1tb SSD 14 Fhd+ Freedos - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
84.287,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
11 84287.04
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Sner Teknoloji
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
12 93009
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+FreeDOS Satıcı: Sner Teknoloji
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 sn önce
13 93009
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK