Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 64 Gb Ram 2 Tb Ssd Windows 11 Pro Pc14250-C5165ubu F42
Satıcı: KUANTUM SANAL
84.299,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
1 84299.40
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F42 Ultra 5 235U 64 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
84.852,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
2 84852.11
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 2 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F42 Satıcı: KUANTUMSANAL
84.947,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 84947.54
Dell Pro 14 BTO113_PC14250_W007 Ultra7 235U 64GB 2TBSSD 14" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
85.962,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 85962.98
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 2 TB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F42 Satıcı: KUANTUM
86.879,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
5 86879.97
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 5 235U 64 Gb Ram 2 Tb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Bto113-Pc14250 F42
Satıcı: KUANTUM SANAL
86.989,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 86989.80
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 64 GB RAM 2 TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO113-PC14250 F42 Satıcı: KUANTUMSANAL
87.658,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
7 87658.63
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-WP-642 Ultra 7 255U 64 GB 2 TB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EK_AY
89.300,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
8 89300.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB Ram 2 Tb SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F42
Satıcı: Kuantum
91.452,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
9 91452.60
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 64 GB Ram 2 Tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO113-PC14250 F42
Satıcı: Kuantum
94.371,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
10 94371.30
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
116.119,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯7 dk önce
11 116129
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
119.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
12 119499
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK