Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Pc14250 Core 5 120U 64 Gb Ram 512 Gb Ssd Windows 11 Pro Pc14250-C5165ubu F38
Satıcı: KUANTUM SANAL
75.331,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 75331.40
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F38 Satıcı: KUANTUMSANAL
75.910,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
2 75910.56
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250F38 Ultra 5 235U 64 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
76.104,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
3 76104.47
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB RAM 512 GB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F38 Satıcı: KUANTUM
77.637,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 77637.42
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 5 235U 64 Gb Ram 512 Gb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Bto113-Pc14250 F38
Satıcı: KUANTUM SANAL
78.021,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 78021.80
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 64 GB RAM 512 GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO113-PC14250 F38 Satıcı: KUANTUMSANAL
78.621,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 78621.66
Dell Pro 14 PC14250-BTO010-WP-64 i5-120U 64 GB 512 GB SSD 14" W11P FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
81.389,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
7 81389.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64 GB Ram 512 GB SSD Windows 11 Pro PC14250-C5165UBU F38
Satıcı: Kuantum
81.723,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 81723.60
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO010 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
83.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
9 83519.00
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO010 - 512 GB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
83.989,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
10 83989.44
Dell Pro 14 PC14250 Core 5 120U 64GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO010 Satıcı: EbrarBilgisayar
86.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
11 86719
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP-64 Satıcı: EbrarBilgisayar
95.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
12 95699
Dell Pro14 PC14250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 14" WUXGA IPS W11P Dizüstü Bilgisayar & PER4 Çanta Satıcı: Per4mancex
99.264,37 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
13 99274.37
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK