Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Bto107_pc14250a004 Ultra7 255U 32Gb 1Tbssd 14" Fhd Freedos Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
64.319,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 64319.60
Dell Pro 14 BTO107-PC14250A004 U7-255U 32 GB 1 TB SSD 14" Dos FHD Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
66.686,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 66686.42
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A004 Ultra7 255U 32GB 1TBSSD 14" FHD FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
68.606,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 68606.06
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A004 Ultra7 255U 32GB 1tbssd 14" Wuxga Freedos Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
69.683,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 69683.00
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A004 Ultra7 255U 32GB 1TBSSD 14" WUXGA FreeDOS Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
70.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
5 70109
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK