Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-UBU-642 Ultra 7 255U 64 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EK_AY
84.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 84600.00
Dell Pro 14 PC14250-BTO107-UBU-642 Ultra 7 255U 64 GB 2 TB SSD 14" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
104.028,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 104028.86
Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 64Gb 2Tb Ssd 14 Fhd+ Freedos
Satıcı: Ensarbilişim
105.049,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 105049.10
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 2tb SSD 14 Fhd+ Freedos - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
105.599,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 105599.04
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 2tb SSD 14 Fhd+ Freedos - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
106.242,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 106242.24
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 14 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
106.289,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 106289.00
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 64Gb 2Tb Ssd 14 Fhd+ Freedos Bto107
Satıcı: EbrarBilgisayar
108.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
7 108689.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK