Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: EK_AY bilişim
49.192,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 49192.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: atesavm
49.345,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 49345.72
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
49.639,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
3 49639.94
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
51.301,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 51301.44
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
51.555,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 51555.50
Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-UBU i7-255U 16 GB 512 GB SSD 14" UBUNTU FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
51.829,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
6 51829.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu PC14250-BTO107-UBU Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
51.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
7 52009
Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-UBU i7-255U 16 GB 512 GB SSD 14" UBUNTU FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: onlinealisverisyap
52.692,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
8 52692.78
Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 16Gb 512Gb Ssd 14 Fhd+ Ubuntu Pc14250-Bto107-Ubu
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
9 57299.10
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK