Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 BTO108-PC14250 Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: simteknoloji
53.579,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 53579.06
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: bibulabilsek
55.149,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 55149.44
Dell Pro 14 BTO108-PC14250 Ultra 7 255U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EK_AY
56.400,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
3 56400.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: intratech
65.280,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
4 65280.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 Satıcı: Sner Teknoloji
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
5 83009
Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 32Gb 512Gb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Bto108-Pc14250
Satıcı: Ensarbilişim
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 82999.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 Satıcı: Sner Teknoloji
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 82999.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
84.612,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
8 84612.04
Dell Pro 14 Ultra7 255U-14-32Gb-512Ssd-W11pro Bto108_pc14250_emeapro
Satıcı: Netsiparis
88.413,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 88413.10
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro BTO108-PC14250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
88.689,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
10 88689.00
Pro 14 Ultra7 255U 32GB RAM 512 SSD 14'' IPS Windows 11 Pro Laptop BTO108-PC14250-EMEAPRO
103.000,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 dk önce
11 103010
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK