Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: Hızlıal
43.225,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 43225.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: Technobag
44.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 44999.00
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250-EMEA-U Ultra 5 235U 16 GB 512 GB SSD 14" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
46.362,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
3 46362.49
Dell Pro 14 PC14250 BTO113-PC14250-EMEA-U Ultra 5 235U 16 GB 512 GB SSD 14" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: unitech
46.756,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 46756.46
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
46.822,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 46822.69
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U - 512 GB - 16 GB
Satıcı: ATASER BİLGİSAYAR | 1 yorum
47.328,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
6 47328.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
48.383,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
7 48383.04
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: netsiparis
48.808,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
8 48818.9
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
49.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
9 49029.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu BTO113-PC14250-EMEA-U - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kuantum | 1 yorum
49.501,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
10 49501.15
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 5 235U 16Gb 512Gb Ssd 14 Fhd+ Ubuntu Bto113-Pc14250-Emea-U
Satıcı: EbrarBilgisayar
50.399,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
11 50399.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK