Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Ubuntu C7255321U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
63.181,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 63181.84
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Ubuntu C7255321U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
65.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
2 65609.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Ubuntu C7255321U Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
65.940,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 65940.60
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Ubuntu C7255321U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
66.479,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 66479.04
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Ubuntu C7255321U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Sner Teknoloji | 1 yorum
78.719,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 78719.04
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK