Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop Fiyatları

Dell Pro 14 Bto107_pc14250a017 Ultra7 255U 64Gb 1Tbssd 14" Fhd W11p Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

80.473,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 80473.20
Dell Pro 14 BTO107-PC14250A017 U7-255U 64 GB 1 TB SSD 14" W11P FHD Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknoraks

82.399,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

2 82399.46
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A017 Ultra7 255U 64GB 1TBSSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

83.344,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 83344.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP - 1 TB - 64 GB

Satıcı: EK_AY bilişim

84.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 84480.00
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A017 Ultra7 255U 64GB 1TBSSD 14" WUXGA W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Teknoraks

86.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 86509
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A017 Ultra7 255U 64GB 1tbssd 14" Wuxga W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 64 GB

Satıcı: teknoraks

88.753,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 88753.00
Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 64Gb 1Tb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Pc14250-Bto107-Wp

Satıcı: Ensarbilişim

93.589,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 93589.10
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP

Satıcı: Sner Teknoloji

97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 98009
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP

Satıcı: Sner Teknoloji

97.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 97999.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

98.994,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 98994.34
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

104.169,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

11 104169.00
Dell Pro 14 BTO108-PC14250-641 Ultra 7 255U 64 GB 1 TB SSD 14.5" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: EbrarBilgisayar

131.928,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

12 131928.06

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 313.70 mm
• Derinlik 225.3 mm
• Kalınlık 20.37 mm
• Ağırlık 1.35 kg
• Renk Gri

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 64 GB
• Bellek Frekansı 5600 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Mevcut Bellek Düzeni 2 x 32 GB
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port 2 x USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri DisplayPort 2.0 DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) (x1) USB-C 3.2 2 (10 Gbps)
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (10/100/1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri Dual Mic FHD 1080p IR 30FPS
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop İle En Çok Karşılaştırılan Laptoplar

Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.