Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP32 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
65.722,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 65722.14
Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP-32 i7-255U 32 GB 512 GB SSD 14" W11P FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
67.707,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 67707.26
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP32 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
68.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
3 68339.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP32 - 512 GB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
69.147,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
4 69147.84
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP32 Satıcı: EbrarBilgisayar
69.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 69469
Dell Pro 14 Pc14250 Ultra 7 255U 32Gb 512Gb Ssd 14 Fhd+ Windows 11 Pro Bto107
Satıcı: EbrarBilgisayar
70.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 70739.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK