Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 Satıcı: TM-MARKET
65.480,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 65490
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: EK_AY bilişim | 1 yorum
65.760,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 65760.00
Dell Pro 14 BTO107_PC14250A014 Ultra7 255U 32GB 1TBSSD 14" FHD W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
67.857,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 67857.60
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
74.183,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 74183.44
Dell Pro 14 PC14250 PC14250-BTO107-WP321 i7-255U 32 GB 1 TB SSD 14" W11P FHD+ Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
76.421,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 76421.06
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
77.449,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
6 77449.00
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 14 Fhd+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar | 1 yorum
78.047,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 78047.04
Dell Pro 14 PC14250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 14 FHD+ Windows 11 Pro PC14250-BTO107-WP321 Satıcı: Sner Teknoloji
82.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
8 82999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK