Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 PC14250 Core 7 150U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu PC14250-C7165UBU Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Seyf Teknoloji
47.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 47500.00
Dell 14" Pro PC14250-C7165UBU CORE7-150U-16GB-512GB Ssd-Fhd-Ubuntu - 250 GB - 8 GB
Satıcı: Seyf Teknoloji
47.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 47999.00
Dell Pro 14 Core7 150U- 14-16G-512Ssd-Dos Pc14250_c7165ubu
Satıcı: Netsiparis
53.218,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 53218.20
Dell Pro 14 PC14250-C7165UBU i7-150U 16 GB 512 GB SSD 14" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: azomik
57.978,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 57978.69
Dell Pro 14 Core7 150U- 14''-16G-512SSD-Dos Satıcı: Datasent
63.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
5 63500.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK