Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
55.283,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
1 55283.99
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
57.128,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
2 57128.64
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
57.317,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 57317.19
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU Satıcı: EbrarBilgisayar
58.749,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
4 58759
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 FHD+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU Satıcı: KUANTUMSANAL
61.150,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
5 61150.18
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16GB 512GB SSD 14 Fhd+ Ubuntu BTO110-PB14250-UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kuantum
62.277,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
6 62277.92
Dell Pro 14 Plus PB14250 Ultra 7 255U 16 GB Ram 512 GB SSD Freedos 14" Fhd+ BTO110-PB14250-UBU Kn7 Satıcı: KUANTUM
62.541,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 62541.26
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK