Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Dell Pro 15 Essential PV15250 (16GBRAM/512SSD/LNX) Laptop Fiyatları

Dell Pro 15 Intel Core3-100U 16GB DDR5 RAM 512GB M.2 SSD 15.6" FHD Ubuntu PV15250-01 - 512 GB - 16 GB

Satıcı: teknocihan

25.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 25899.00
Dell Pro 15 Core3-100U 16GB 512GB SSD 15.6" Ubuntu PV15250-01

Satıcı: teknocihan

26.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 26999.00
Dell Pro 15 Intel Core3-100U 16Gb Ddr5 Ram 512Gb M.2 Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Pv15250-01

Satıcı: indirimdehepsi

27.598,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 27598.60
Pro 15 Intel Core3-100U 16Gb Ddr5 Ram 512Gb M.2 Ssd 15.6" Fhd Ubuntu Pv15250-01

Satıcı: Ensarbilişim

27.694,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 27694.10
Dell Pro 15 Essential PV15250-RPLU-005-U i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: ayazteknoloji

32.697,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 32697.90
Dell Pro 15 Essential PV15250-RPLU-005-U i5-1334U 16 GB 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: nettsepetimm

32.701,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 32701.66
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" 120Hz FullHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: marenta | 1 yorum

33.537,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

7 33537.60
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" 120Hz FullHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB

Satıcı: Net.Sepetim | 1 yorum

33.599,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

8 33599.04
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" FullHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7RENK

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 35509
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16Gb Ram 512Gb Ssd 15.6" FullHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: 7Renk

35.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 35499.00
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6 Ubuntu Notebook 37.045,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 37055
Dell Pro 15 Essential PV15250 i5-1334U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

37.890,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

12 37890.24
Dell Pro 15 Essential PV15250 i7-1355U 16GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu

Satıcı: netsiparis

41.764,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 41774.7
Dell Pro 15 Essential İ5 1334 16Gb 512Ssd 15.6 Fhd 120Hz Ubuntu Pv15250 Notebook

Satıcı: pazareyle

43.053,74 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 43053.74
Dell Pro 15 Essential İ5 1334 16Gb 512Ssd 15.6 Fhd 120Hz Ubuntu Pv15250 Notebook

Satıcı: Pazareyle

47.373,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

15 47373.63
Pro 15 Essential Ubuntu PV15250 i7-1355U 16GB RAM 512GB 15.6" Laptop 52.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 52010
Pro 15 Essential i7 1355 16G RAM 512 SSD 15.6'' FHD FreeDos Laptop PV15250-007-UBU-DS 55.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 55010

Dell Pro 15 Essential PV15250 (16GBRAM/512SSD/LNX) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 15 Essential PV15250 (16GBRAM/512SSD/LNX) Laptop Temel Özellikleri

Dell Pro 15 Essential PV15250 (16GBRAM/512SSD/LNX) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358.5 mm
• Derinlik 235.6 mm
• Kalınlık 18.99 mm
• Ağırlık 1.9 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Plastik

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core i5
• İşlemci Modeli Intel Core i5-1334U
• İşlemci Temel Frekans 3.40 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.60 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2023
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 4400 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2 MIMO

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 30FPS 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Tümleşik ExpressCharge Lityum İyon Polimer
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Iris Xe Graphics Eligible
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Pro 15 Essential PV15250 (16GBRAM/512SSD/LNX) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.