Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:

Dell Pro 15 Essential PV15255 Laptop Fiyatları

Dell Pro 15 Essential PV15255 R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: NOTEBOOKWORLD

22.090,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 22090.00
Dell Pro 15 Essential PV15255 R5-7520U 8 GB 512 GB SSD 15.6" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: Marenta

22.559,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 22559.06
Dell Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 7520U 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Ubuntu - 512 GB - 8 GB

Satıcı: Notebookworld | 5 yorum

23.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 23000.00
Dell Pro 15 Ryzen5 7520U 8GB 512GB 15.6" Ubuntu PV15255

Satıcı: Marenta Teknoloji

23.479,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 23479.82
Dell Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu

Satıcı: MARENTA

24.714,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 24714.63
Dell Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 7520U 8gb 512GB SSD 15.6 Fhd 120Hz Ubuntu - 512 GB - 8 GB

Satıcı: teknoraks | 5 yorum

25.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 25299.00
Dell Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu

Satıcı: Bilgepazar

25.599,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 25599.53
Dell Pro 15 Ryzen5 7520U 8GB 512GB 15.6" Ubuntu PV15255

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

26.519,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 26519.39
Dell Pro 15 Essential PV15255 Ryzen 5 7520U 8GB 512GB SSD 15.6 FHD 120Hz Ubuntu

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

27.769,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 27769.00
Pro 15 Essential PV15255 R5-7520U 8 GB RAM 512 GB SSD 15.6" Ubuntu Laptop PV15255-MDO-850-UBU 33.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 33010

Dell Pro 15 Essential PV15255 Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 15 Essential PV15255 Laptop Temel Özellikleri

Dell Pro 15 Essential PV15255 Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358.5 mm
• Derinlik 235.6 mm
• Kalınlık 18.99 mm
• Ağırlık 1.9 kg
• Renk Siyah
• Gövde Malzemesi Plastik

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası AMD
• İşlemci Serisi AMD Ryzen 5
• İşlemci Modeli AMD Ryzen 5 7520U
• İşlemci Temel Frekans 2.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 4.30 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2022
• İşlemci Çekirdeği 4 Adet
• Sanal Çekirdek 8 Adet
• İşlemci Önbellek 4 MB
• Transistör Mesafesi 6 nm
• Isı Yayma Kapasitesi (TDP) 15 W

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 8 GB
• Bellek Frekansı 4400 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası Tümleşik
• Arttırılabilir Bellek Yok

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 2.x Var
• USB 2.x Adedi 1
• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 1
• USB 3.x Özellikleri USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 1
• USB Type-C Özellikleri USB-C 3.2 Gen 1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 1.4
• Ethernet (LAN/RJ45) Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6 (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler 2x2 MIMO

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Var
• Kart Okuyucu Özellikleri SD Kart Okuyucu
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD 30FPS 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Yok
• Pil Gücü 41.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Tümleşik ExpressCharge Lityum İyon Polimer
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli AMD Radeon 610M
• Dahili Grafik Temel Frekans 1900 MHz

Dell Pro 15 Essential PV15255 Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.