Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 16 PC16250 (16GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyatları

Dell Pro 16 PC16250-BTO105F10 Ultra 5 235U 16 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

54.235,37 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 54235.37
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

56.974,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 56974.34
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 16GB 1tb SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 16 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

57.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 57999.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

58.929,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 58929.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 1tb SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 16 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

59.951,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 59951.04
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: EbrarBilgisayar

60.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 60229
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 16Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105

Satıcı: EbrarBilgisayar

61.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 61329.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

71.643,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 71643.14
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

74.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 74719.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: EbrarBilgisayar

75.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 75029
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 16Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto107

Satıcı: EbrarBilgisayar

77.119,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 77119.00

Dell Pro 16 PC16250 (16GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 16 PC16250 (16GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 16 PC16250 (16GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358 mm
• Derinlik 251.82 mm
• Kalınlık 20.85 mm
• Ağırlık 1.94 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 16 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Intel® AX211 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD Dual Mic 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Copilot Tuşu
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable ExpressCharge USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Pro 16 PC16250 (16GB RAM/1TBSSD/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.