Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F21 Ultra 5 235U 32 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
59.483,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 59483.95
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
63.745,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 63745.29
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 32GB 1tb SSD 16" Fhd+ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 32 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
63.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
3 63999.00
Dell Pro 16 PC16250 BTO106-PC16250-EMEA-U-1TB Ultra 5 235U 32 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
65.676,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
4 65676.86
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 66219.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
66.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
6 66799.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 1tb SSD 16 Fhd+ Freedos BTO106-PC16250-UBU - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
67.074,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 67074.24
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto106
Satıcı: EbrarBilgisayar
68.619,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 68619.00
DELL PRO 16 PC16250 U7 255U 32GB 1TB SSD 16'' FREEDOS NOTEBOOK Satıcı: onlinealisverisyap
71.798,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
9 71798.34
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
76.539,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
10 76539.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
77.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
11 77519
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK