Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F23 Ultra 5 235U 32 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
65.315,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 65315.71
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.562,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
2 66562.54
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
69.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
3 69259.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2tb SSD 16 Fhd+ Freedos BTO106-PC16250-UBU - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
70.040,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 70040.64
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto106
Satıcı: EbrarBilgisayar
71.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
5 71659.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: EbrarBilgisayar
72.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 sn önce
6 72319
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 32GB 2tb SSD 16" Fhd+ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
73.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 73999.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
75.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
8 75299.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
81.231,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
9 81231.34
Dell Pro 16 PC16250-BTO107-UBU-322 Ultra 7 255U 32 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
83.687,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
10 83687.26
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
85.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
11 85039.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
85.849,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önce
12 85859
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK