Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 16 PC16250 (32GB/2TBSSD/W11P) Laptop Fiyatları

Dell Pro 16 PC16250-BTO105F24 Ultra 5 235U 32 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

68.231,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 68231.59
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

75.023,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 75023.84
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

78.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 78359.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2tb SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 32 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

78.939,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 78939.84
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250

Satıcı: EbrarBilgisayar

79.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 79309
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105

Satıcı: EbrarBilgisayar

80.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 80759.00
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 32GB 2tb SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 32 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

83.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

7 83999.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

89.692,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 89692.64
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

94.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 94149.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro

Satıcı: EbrarBilgisayar

94.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 94809
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 32Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto107

Satıcı: EbrarBilgisayar

96.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 96549.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO106-PC16250

Satıcı: EbrarBilgisayar

107.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 107849
Dell Pro 16 PC16250-BTO108-UBU-KN24- Ultra 7 255U 32 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: KuantumSanal

137.046,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

13 137046.36

Dell Pro 16 PC16250 (32GB/2TBSSD/W11P) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 16 PC16250 (32GB/2TBSSD/W11P) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 16 PC16250 (32GB/2TBSSD/W11P) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358 mm
• Derinlik 251.82 mm
• Kalınlık 20.85 mm
• Ağırlık 1.94 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core Ultra 7
• İşlemci Modeli Intel Core Ultra 7 255U
• İşlemci Temel Frekans 2.00 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 2.40 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.7 GHz
• Verimlilik Çek.Turbo Frekans 5.2 GHz
• Düşük Güç Çek.Düşük Frekans 0.7 GHz
• Düşük Güç Çek.Turbo Frekans 4.2 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2025
• İşlemci Çekirdeği 12 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Düşük Güçlü Ver.Çekirdeği (700 MHz - 2.50 GHz) 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• İşlemci Önbellek 12 MB
• İşlemci Teknolojileri Intel Active Management Technology (AMT) Intel Adaptix Technology Intel Boot Guard Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 Intel Image Processing Unit 6.0 Intel One-Click Recovery Intel Speed Shift Technology Intel Threat Detection Technology (TDT) Intel Thunderbolt™ 4 Intel Trusted Execution Technology Intel Wake on Voice Max Memory Size (dependent on memory type) 128 GB Memory Types Up to LPDDR5/x 8400 MT/s Up to DDR5 6400 MT/s PCI Express Configurations ‡ 3 (x4) Gen4 + 8 (x1 PCI Support 4.0 Product Tuning (Embedded Uses) x2 x4) Gen4

SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU) SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)

• NPU (Sinirsel İşlem Birimi) Adı Intel® AI Boost
• NPU TOPS (Int8) 12
• NPU Diğer Özellikler DirectML ONNX RT Sparsity Desteği Windows Studio Effects Desteği WindowsML

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Intel® AX211 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD Dual Mic 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Copilot Tuşu
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable ExpressCharge USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Temel Frekans 2.1 MHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler AV1 Encode/Decode DirectX* Support 12.2 H.264 Hardware Encode/Decode Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) on GPU Max Resolution (HDMI)‡ 4096 x 2304 @ 60Hz (HDMI 2.1 TMDS) 7680 x 4320 @ 60Hz (HDMI2.1 FRL) OpenCL* Support 3.0 OpenGL* Support 4.6

Dell Pro 16 PC16250 (32GB/2TBSSD/W11P) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.