Ekran Boyutu:
Ekran Çözünürlüğü:
İşlemci Modeli:
Bellek (RAM):
İşletim Sistemi:
Sabit Disk (SSD) Boyutu:
Dokunmatik Ekran:
Yok

Dell Pro 16 PC16250 (32GB RAM/512SSD/LNX) Laptop Fiyatları

Dell Pro 16 PC16250-BTO106-UBU Ultra5 235U 32 GB 512 GB SSD 16" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: OS

53.579,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

1 53579.06
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: YEDİGÜN STORE

54.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 54209
Dell Pro 16 PC16250-BTO106-UBU Ultra5 235U 32 GB 512 GB SSD 16" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar

Satıcı: teknostok

54.753,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

3 54753.43
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

55.283,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 55283.99
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PC16250-UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

55.381,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 55381.44
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: Zitek Bilişim

56.533,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

6 56533.55
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: KUANTUMSANAL

56.631,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 56631.69
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Ubuntu Bto105

Satıcı: EbrarBilgisayar

57.689,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 57689.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

57.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 57889.00
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 32GB 512GB SSD 16" Fhd+ FreedosTaşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 32 GB

Satıcı: OS BİLİŞİM

58.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

10 58999.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 32Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Ubuntu Bto106-Pc16250-Ubu

Satıcı: EbrarBilgisayar

59.509,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 59509.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 32GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO106-PC16250-UBU

Satıcı: İntegra Bilgisayar

60.513,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 60513.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 512GB SSD 16 Fhd+ Ubuntu - 512 GB - 32 GB

Satıcı: Ebrar Bilgisayar

68.255,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 68255.04
Pro 16 Ultra 5-235U vPro 32GB RAM 512GB 16" WUXGA Ubuntu Laptop BTO106-PC16250-UBU 70.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 70010

Dell Pro 16 PC16250 (32GB RAM/512SSD/LNX) Laptop Fiyat Geçmişi

Dell Pro 16 PC16250 (32GB RAM/512SSD/LNX) Laptop Temel Özellikleri

Yok

Dell Pro 16 PC16250 (32GB RAM/512SSD/LNX) Laptop Özellikleri

GENEL BİLGİLER GENEL BİLGİLER

EKRAN EKRAN

TASARIM TASARIM

• Genişlik 358 mm
• Derinlik 251.82 mm
• Kalınlık 20.85 mm
• Ağırlık 1.94 kg
• Renk Gri
• Gövde Malzemesi PC + ABS

İŞLEMCİ İŞLEMCİ

• İşlemci Markası Intel
• İşlemci Serisi Intel Core 5
• İşlemci Modeli Intel Core 5 120U
• İşlemci Temel Frekans 3.80 GHz
• İşlemci Artırılmış Frekans 5.00 GHz
• Verimlilik Çek.Düşük Frekans 1.40 GHz
• İşlemci Çıkış Yılı 2024
• İşlemci Çekirdeği 10 Adet
• İşlemci Çekirdek Detayları 2 x Performans Çekirdeği 8 x Verimlilik Çekirdeği
• Sanal Çekirdek 12 Adet
• İşlemci Önbellek 12 MB
• Transistör Mesafesi 10 nm
• İşlemci Teknolojileri Intel Adaptix Technology Intel Deep Learning Boost Intel Flex Memory Access Intel Gaussian and Neural Accelerator 3.0 Intel High Definition Audio Intel Hyper-Threading Intel Image Processing Unit 6.0 Intel Smart Sound Technology Intel Speed Shift Technology Intel Thread Director Intel Volume Management Device (VMD) Intel Wake on Voice MIPI SoundWire 1.2 Thermal Monitoring Technologies

BELLEK BELLEK

• Bellek (RAM) 32 GB
• Bellek Frekansı 5200 MHz
• Bellek Türü DDR5
• Toplam Bellek Yuvası 2 Adet
• Arttırılabilir Bellek Var
• Azami Bellek Desteği 64 GB

DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ

BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER

• USB 3.x Var
• USB 3.x Adedi 2
• USB 3.x Özellikleri PowerShare port USB 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
• USB Type-C Var
• USB Type-C Adedi 2
• USB Type-C Özellikleri Display Port DisplayPort 2.1 Power Delivery 3.1 Thunderbolt 4 (Azami 40 Gbps) USB 4.0 (x1)(Azami 40 Gbps)
• USB Type-C İle Hızlı Şarj Var
• USB Type-C Hızlı Şarj Özellikleri Power Delivery 3.1
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu HDMI 2.1
• HDMI Özellikleri TMDS
• Ethernet (LAN/RJ45) Var
• Ethernet Özellikleri Gigabit (100 / 1000 Mbps)
• Bluetooth Var
• Bluetooth Özellikleri 5.3
• Wi-Fi Teknolojisi Wi-Fi 6E (802.11ax)
• Wi-Fi Diğer Özellikler Intel® AX211 2x2

PİL & DİĞER PİL & DİĞER

• Kart Okuyucu Yok
• Parmak İzi Okuyucu Yok
• Kamera Özellikleri HD Dual Mic 720p
• Klavye Arka Aydınlatması Var
• Klavye Özellikleri Copilot Tuşu
• Pil Gücü 55.0 Wh
• Pil Hücre Sayısı 3 Hücreli
• Pil Özellikleri Express Charge Boost capable ExpressCharge USB-C
• Hızlı Şarj Özelliği Var

DAHİLİ GRAFİK DAHİLİ GRAFİK

• Dahili Grafik Modeli Intel Graphics
• Dahili Grafik Azami Frekans 1.25 GHz
• Dahili Grafik Diğer Özellikler DirectX 12.1 Intel Quick Sync Video Multi-Format Codec Engines 2 OpenCL 3.0 OpenGL 4.6

Dell Pro 16 PC16250 (32GB RAM/512SSD/LNX) Laptop Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.