Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F39 Ultra 5 235U 64 GB 1 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
77.562,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
1 77562.41
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 64GB 1tb SSD 16" Fhd+ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
89.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
2 89999.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 64Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
93.509,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 93509.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
98.153,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 98153.94
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
98.717,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
5 98717.39
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
103.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
6 103259.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1tb SSD 16 Fhd+ Freedos - 1 TB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
103.275,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 103275.84
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
103.739,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
8 103749
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
103.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önce
9 103869.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 64Gb 1Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto107
Satıcı: EbrarBilgisayar
105.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
10 105659.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250-UBU Satıcı: EbrarBilgisayar
107.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
11 107239
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK