Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F40 Ultra 5 235U 64 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
80.478,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 80478.29
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
91.946,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 91946.44
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
96.579,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 96579.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1tb SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
96.747,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 96747.84
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
97.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
5 97189
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 64GB 1tb SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar - 1 TB - 64 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
97.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
6 97999.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
106.615,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 106615.24
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
112.369,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 112369.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 1TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
115.809,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 sn önce
9 115819
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK