Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F41 Ultra 5 235U 64 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
82.810,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
1 82810.99
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 64GB 2tb SSD 16" Fhd+ Freedos Taşınabilir Bilgisayar - 2 TB - 64 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
98.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 98999.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
99.844,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
3 99844.29
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
101.534,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯50 dk önce
4 101534.64
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 64Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
102.019,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 102019.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2tb SSD 16 Fhd+ Freedos - 2 TB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
105.051,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 105051.84
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: Ebrar Bilgisayar
105.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
7 105079.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
106.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
8 106899.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 64Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Freedos Bto108
Satıcı: EbrarBilgisayar
107.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
9 107479.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
108.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
10 108469
Dell Pro 16 PC16250-BTO107-UBU-642 Ultra 7 255U 64 GB 2 TB SSD 16" Free Dos Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
109.264,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
11 109264.66
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO106-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
110.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önce
12 110309
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ FreeDOS Satıcı: EbrarBilgisayar
112.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
13 112089
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK