Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F42 Ultra 5 235U 64 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
85.726,87 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 85726.87
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64 GB Ram 2 Tb SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro BTO107-PC16250-UBU-1TB KN42
Satıcı: DartTech
99.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 99599.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
99.844,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 99844.29
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64 GB Ram 2 Tb SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro BTO107-PC16250-WP-1TB KN42
Satıcı: DartTech
101.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 101599.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
105.079,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 105079.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 64Gb 2Tb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
107.479,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 107479.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
108.459,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
7 108469
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
114.513,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
8 114513.09
Dell Pro 16 PC16250-BTO108-UBU-KN42- Ultra 7 255U 64 GB 2 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
119.809,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
9 119809.43
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
120.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
10 120869.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: EbrarBilgisayar
121.029,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önce
11 121039
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 64 Gb Ram 2 Tb Ssd 16" Fhd+ Windows 11 Pro Bto107-Pc16250-Ubu Kn42
Satıcı: KUANTUM SANAL
122.827,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
12 122827.80
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 2TB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO106-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
129.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önce
13 129909
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK