Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-BTO105F38 Ultra 5 235U 64 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
76.979,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 76979.23
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
83.485,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
2 83485.14
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
87.469,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 87469.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 512 GB - 64 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
87.848,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 87848.64
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 64Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105
Satıcı: EbrarBilgisayar
89.869,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 89869.00
Dell Pro 16 PC16250 Intel Core Ultra 5 235U Vpro 64GB 512GB SSD 16" Fhd+ Windows 11 Pro Taşınabilir Bilgisayar - 512 GB - 64 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM
92.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 92999.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
98.153,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
7 98153.94
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro Satıcı: Ebrar Bilgisayar
103.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 103259.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 7 255U 64Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto107
Satıcı: EbrarBilgisayar
105.659,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 105659.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 64GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO106-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
112.129,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
10 112139
Dell Pro 16 PC16250-BTO108-WP-KN38- Ultra 7 255U 64 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
145.794,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
11 145794.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK