Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-U5235U165U Ultra 5 235U 16GB 512SSD 16" FullHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: OS BİLİŞİM | 2 yorum
41.843,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 41843.05
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
43.441,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 43441.99
Dell Pro 16 PC16250-U5235U165U Ultra 5 235U 16GB 512SSD 16" FullHD+ FreeDOS Dizüstü Bilgisayar - 512 GB - 16 GB
Satıcı: yenibiralisveris | 2 yorum
43.746,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 43746.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
44.888,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
4 44888.64
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
45.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 45489.00
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Ubuntu Bto105-Pc16250-Ubu
Satıcı: EbrarBilgisayar
46.759,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 46759.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO105-PC16250-UBU Satıcı: KUANTUMSANAL
48.799,65 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
7 48799.65
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 1TB SSD 16 FHD+ FreeDOS BTO105-PC16250-UBU Satıcı: Ebrar Bilgisayar
53.634,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
8 53634.24
Pro 16 Ultra 5-235U vPro 16GB Ram 512 GB SSD 16" Ubuntu Laptop BTO105-PC16250-UBU
58.000,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
9 58010
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK