Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
48.513,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
1 48513.04
Dell Pro 16 BTO105-PC16250-EMEA Ultra 5 235U 16 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
49.978,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 49978.86
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: Ebrar Bilgisayar
50.139,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 50139.84
Dell Pro 16 BTO105-PC16250-EMEA Ultra 5 235U 16 GB 512 GB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
50.153,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
4 50153.14
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
51.042,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
5 51042.24
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 Satıcı: EbrarBilgisayar
51.049,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
6 51059
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD BTO105-PC16250 Windows 11 Pro Notebook Satıcı: KUANTUMSANAL
52.869,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
7 52869.36
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Windows 11 Pro BTO105-PC16250 - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Kuantum
53.548,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
8 53548.42
Dell Nb Pro 16 Ultra5 235U 16Gb 512Ssd Wın11pro Bto105_pc16250_w
Satıcı: Netsiparis
62.712,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 62712.90
Dell Pro 16 Pc16250 Ultra 5 235U 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Windows 11 Pro Bto105-Pc16250
Satıcı: Batı Teknoloji
63.817,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
10 63817.90
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 5 235U 16GB 512GB SSD 16 FHD BTO105-PC16250 Windows 11 Pro Notebook Satıcı: netsiparis
66.046,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
11 66046.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK