Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Nb Pro 16 Ultra5 235U 32Gb 512Ssd Dos Bto106_pc16250_u
Satıcı: Netsiparis
56.128,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 56128.70
Dell 16" Pro 16 BTO106_PC16250U Ultra 5 235U-32GB Ddr5 RAM-512GB Nvme-Fdos
Satıcı: Zitek Bilişim
57.723,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 57723.73
Dell Nb Pro 16 Ultra5 235u 32gb 512ssd Dos Bto106_pc16250_u Satıcı: ZİTEK BİLİŞİM
57.750,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
3 57750.00
Dell 16" Pro 16 BTO106_PC16250U Ultra 5 235U-32GB Ddr5 RAM-512GB Nvme-Fdos
Satıcı: İntegra Bilgisayar
58.157,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 58157.32
Dell 16" Pro 16 Bto106_pc16250u Ultra 5 235U-32Gb Ddr5 Ram-512Gb Nvme-Fdos
Satıcı: onlinealisverisyap
61.117,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 61117.00
DELL 16" PRO 16 BTO106_PC16250U ULTRA 5 235U-32GB DDR5 RAM-512GB NVME-FDOS Satıcı: onlinealisverisyap
62.620,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 62630.62
DELL NB PRO 16 ULTRA5 235U 32GB 512SSD DOS BTO106-PC16250-U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: YEDİGÜN STORE
65.726,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 65736
DELL NB PRO 16 ULTRA5 235U 32GB 512SSD DOS BTO106_PC16250_U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: Elimar
68.974,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önce
8 68974.26
DELL NB PRO 16 ULTRA5 235U 32GB 512SSD DOS BTO106_PC16250_U Satıcı: YEDİGÜN STORE
69.787,73 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
9 69787.73
DELL NB PRO 16 ULTRA5 235U 32GB 512SSD DOS BTO106_PC16250_U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: MAESKO
73.433,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
10 73433.52
DELL NB PRO 16 ULTRA5 235U 32GB 512SSD DOS BTO106-PC16250-U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: ACF Teknoloji
74.921,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 74931
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK