Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 Bto107_pc16250a014 Ultra7 255U 32Gb 1Tbssd 16" Fhd+ W11p Dizüstü Bilgisayar
Satıcı: Teknoraks
75.753,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯54 dk önce
1 75753.90
Dell Pro 16 BTO107-PC16250A014 Ultra 7 255U 32 GB 1 TB SSD 16" W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: teknoraks
75.945,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
2 75945.42
Dell Pro 16 BTO107_PC16250A014 Ultra7 255U 32GB 1TBSSD 16" FHD+ W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: TM-MARKET
79.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
3 79109
Dell Pro 16 BTO107_PC16250A014 Ultra7 255U 32GB 1TBSSD 16" FHD+ W11P Dizüstü Bilgisayar Satıcı: Teknoraks
81.415,82 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 81415.82
Dell Pro 16 BTO107_PC16250A014 Ultra7 255U 32GB 1tbssd 16" Fhd+ W11P Dizüstü Bilgisayar - 1024 GB - 32 GB
Satıcı: teknoraks
83.322,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
5 83322.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK