Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
63.181,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
1 63181.84
Dell Pro 16 BTO108-PC16250-EMEA-U Ultra 7 255U 32 GB 1 TB SSD 16" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: EbrarBilgisayar
65.094,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
2 65094.06
Dell Pro 16 BTO108-PC16250-EMEA-U Ultra 7 255U 32 GB 1 TB SSD 16" Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: KuantumSanal
65.315,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯53 dk önce
3 65315.71
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: YEDİGÜN STORE
65.538,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 dk önce
4 65548.71
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
65.609,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
5 65609.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
6 66159.00
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: Ebrar Bilgisayar
66.479,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 66479.04
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: KUANTUMSANAL
67.476,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
8 67476.06
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1tb SSD 16 Fhd+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U - 1 TB - 32 GB
Satıcı: İntegra Bilgisayar
73.792,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
9 73792.32
Dell Pro 16 PC16250 Ultra 7 255U 32GB 1TB SSD 16 FHD+ Ubuntu BTO108-PC16250-EMEA-U Satıcı: İntegra Bilgisayar
77.582,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
10 77582.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK