Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DELL NB PRO 16 ULTRA7 255U 32GB 1TB SSD DOS BTO108_PC16250_U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: Elimar
63.735,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
1 63735.70
Dell Nb Pro 16 Ultra7 255U 32Gb 1Tb Ssd Dos Bto108_pc16250_u
Satıcı: Netsiparis
66.368,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 66368.30
Dell Pro 16 Ultra7 255U-16''-32G-1TBSSD-Dos - 32 GB - 1 TB
Satıcı: metaverse bilişim
72.333,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
3 72333.00
Dell Nb Pro 16 Ultra7 255U 32Gb 1Tb Ssd Dos Bto108_pc16250_u
Satıcı: Batı Teknoloji
76.581,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 76581.50
Dell Pro Plus 16 BTO108_PC16250_U Ultra7 255U 32GB 1tbssd 16" Freedos Dizüstü Bilgisayar - 2 TB - 32 GB
Satıcı: Hubitx
79.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 79999.00
NB PRO 16 ULTRA7 255U 32GB RAM 1TB SSD DOS Laptop BTO108-PC16250-U
80.000,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
6 80010
DELL NB PRO 16 ULTRA7 255U 32GB 1TB SSD DOS BTO108_PC16250_U Satıcı: YEDİGÜN STORE
83.064,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
7 83064.53
Dell Nb Pro 16 Ultra7 255u 32gb 1tb Ssd Dos Bto108_pc16250_u Satıcı: YEDİGÜN STORE
83.064,53 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
8 83064.53
DELL NB PRO 16 ULTRA7 255U 32GB 1TB SSD DOS BTO108_PC16250_U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: MAESKO
87.747,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
9 87747.96
DELL NB PRO 16 ULTRA7 255U 32GB 1TB SSD DOS BTO108-PC16250-U (3 YIL YERİNDE GARANTİ) Satıcı: ACF Teknoloji
89.221,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
10 89231
DELL 16 PRO 16 BTO108-PC16250U ULTRA 7 255U-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-FDOS Satıcı: onlinealisverisyap
104.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
11 104229.00
DELL 16" PRO 16 BTO108_PC16250U ULTRA 7 255U-32GB DDR5 RAM-1TB NVME-FDOS Satıcı: onlinealisverisyap
111.622,27 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önce
12 111632.27
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
SİNİRSEL İŞLEMCİ (NPU)
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK