Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DELL 16" PRO PC16250-C7165UBU CORE7-150U-16GB-512GB SSD-FHD-UBUNTU Satıcı: Sinerji İleri Teknoloji
47.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 47510
Pro 16 Pc16250 Core 7 150U 16Gb 512Gb Ssd 16 Fhd+ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar Pc16250-C7165ubu
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
2 57299.10
16" Pro Pc16250-C7165ubu Core7-150U-16Gb-512Gb Ssd-Fhd-Ubuntu
Satıcı: Ensarbilişim
57.299,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önce
3 57299.10
Dell Pro 16 PC16250 Core 7 150U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Ubuntu Taşınabilir Bilgisayar PC16250-C7165UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
4 59999.00
Dell 16" Pro PC16250-C7165UBU CORE7-150U-16GB-512GB Ssd-Fhd-Ubuntu - 250 GB - 8 GB
Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
5 59999.00
Dell Pro 16 PC16250 Core 7 150U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu PC16250-C7165UBU Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
6 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK