Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Dell Pro 16 PC16250-C5165UBU i5-120U 16 GB 512 GB SSD 16" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: onlinealisverisyap
40.944,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 40944.12
Dell Pro 16 PC16250-C5165UBU i5-120U 16 GB 512 GB SSD 16" FHD Ubuntu Dizüstü Bilgisayar Satıcı: zmteknoloji
41.118,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 41118.02
Dell 16" Pro PC16250-C5165UBU CORE5-120U-16GB-512GB-FHD-UBUNTU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: onlinealisverisyap
43.139,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 43139.49
Dell Pro 16 PC16250 Core 5 120U 16GB 512GB SSD 16 Fhd+ Ubuntu PC16250-C5165UBU - 512 GB - 16 GB
Satıcı: Element Teknoloji
58.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 58999.00
Dell Pro 16 PC16250 Core 5 120U 16GB 512GB SSD 16 FHD+ Ubuntu PC16250-C5165UBU Satıcı: Sner Teknoloji
59.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 59999.00
GENEL BİLGİLER
EKRAN
TASARIM
İŞLEMCİ
BELLEK
DEPOLAMA & OPTİK SÜRÜCÜ
BAĞLANTILAR & ARAYÜZLER
PİL & DİĞER
DAHİLİ GRAFİK